התקנות שיש

שיש למטבחים-תיק עבודות

איכות שיש והתקנת שיש ברמה הגבוהה ביותר

אנו מציעים לכם, לקוחותינו היקרים, מגוון גדול של משטחי שיש ברמות מחיר שונות ובאיכות גבוהה. לאחר בחירת השיש והתאמתו לגודל המתאים לכם ולחלל שלכם, נדאג לשלוח אליכם איש מקצועי מומחה בהתקנת שיש למטבחים או חדרי אמבטיה לטובת התקנה מיטבית אצלכם.

אנו מספקים התקנות שיש על ידי מתקין שיש לכל סוגי השיש.

סוגי השיש שאנו מתמחים בהם:

שיש קיסר – שיש קיסר עשוי מאבן קיסר. אבן זו עשויה במרביתה מקוורץ, מינרל טבעי הגדל במעמקי האדמה ובעל תכונות עמידות גבוהות במיוחד. הקוורץ הוא הרבה מעבר לעוד מינרל יפה. זהו אחד מהמינרלים הקשים והחזקים ביותר בטבע. ולכן, הוא קלאסי ומתאים במיוחד, לשמש כמשטח עבודה המותאם למטבחים, בהם התנאים יכולים להיות קיצוניים ברמת חום, קור והמשקל המונח עליו. משטחי אבן קיסר מיוצרים ביד אדם באמצעות טכנולוגיות מיוחדות המשלבות אחוזים גבוהים של קוורץ במשטחי השיש, לטובת הנראות, החוזק והיציבות של משטחי השיש. משטחי שיש מסוג אבן קיסר משלבים פרקטיות עם עיצוב בולט וייחודי.

היתרונות הבולטים של שיש מסוג קיסר:

חוזק – אבן הקיסר היא אבן חזקה. היא מאפשרת לנו להניח עליה משקל גדול בצורה יציבה ובטוחה ומבטיחה, שגם במידה ונופלים עליה חפצים, היא תישאר חזקה, יציבה ואיתנה.

עמידות – האבן, בזכות העוצמה הגבוהה שלה והחישול שעברה במהלך הכנתה ובזכות טכנולוגיות חדשות, עמידה לפגעים ולטמפרטורות. היא מאפשרת לנו להניח על השיש כלים חמים, ללא פגיעה או השפעה על החומר עצמו

שרידות – אבן הקיסר מיוצרת כך שתשרוד למשך שנים רבות אצלכם במטבח או באמבטיה. היא עמידה לאורך זמן ושומרת על האיכויות והיופי שלה, במשך שנים ארוכות להנאתכם ולשימושכם

שיש גרניט – בשונה מסוג שיש העשוי מאבן קיסר, שיש גרניט הוא שיש טבעי לגמרי, הנחצב כמו שהוא, ממעמקי האדמה, באזורים שבורכו בו. השיש עובר עיבוד וליטוש מינימליים רק בכדי להקנות לו את המראה הייחודי והמבריק של משטח שיש המורכב בבתים. אחד הדברים המייחדים שיש גרניט, היא הייחודיות של כל משטח ומשטח. מאחר והשיש נוצר בצורה טבעית לחלוטין, בדומה לפתית שלג, גם שיש גרניט הוא ייחודי וכל משטח שונה מהאחר – אפילו אם נחצבו בדיוק באותו מקום. יתרון זה, מאפשר לכם הלקוחות, להנות ממשטח ייחודי בעל מרקם וגוונים שלא תמצאו באף מקום אחר.

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!