גרניט

עבודות שיש

עמידות ועוצמה בשיש גרניט

שיש גרניט מיוצר מאבן הגרניט. אבן הגרניט מיובאת אלינו לישראל ממדינות אירופה כגון איטליה,ספרד ויכולה להגיע גם מברזיל והודו.

אבן זו ידועה בעמידות ובחוזק, כך שבחירה בשיש העשוי מגרניט, מספקת לנו, הצרכנים את אחד מהיתרונות החשובים ביותר בשיש שלנו, החומר שהוא עשוי ממנו אינו נשחק ומחזיק זמן רב ללא פגיעות.

לאן שיש גרניט מתאים לשימוש?

שיש גרניט מתאים לכל חלקי הבית. העמידות שלו מספקת התאמה גבוהה במיוחד למטבח פעיל, בו מבשלים הרבה , יש סירים חמים, מתבצעים חיתוכים ובישולים ובכל אלה, הגרניט יעמוד בצורה יפה ומכובדת.

הגרניט מתאים במיוחד גם לחדרי אמבטיה, בהם יש צורך בשיש חזק, שיעמוד ברטיבות ובלחות. הגרניט היא אבן שנמצאת במעמקי האדמה ורגילה להתמודדות עם תנאי לחות וחום גבוהים ולכן, היא קלאסית לשימוש בחדרי אמבטיה.

 איכות גבוהה במיוחד

 ·       עמידות לחוםשיש למטבחים זה ממלא את אחד התפקידים החשובים ביותר במטבח, הוא עמיד בפני טמפרטורות נמוכות וגבוהות ולכן מאפשר לנו הנחת חומרים וכלים חמים עליו ללא חשש בפגיעה במשטח.

·       עמידות לשריטות – כבר אמרנו שהגרניט היא אבן חזקה? השיש מסוג גרניט עמיד לשריטות ולכן, עלינו כמובן להיזהר ולשמור עליו, אך הסיכוי לפגוע בו באמצעות סכין, הוא נמוך

גרניט פורצלן Ascale

גרניט פורצלן פרימיום LEVEL by emilgrup

קטלוג לוחות פורצלן LEVEL by emilgrup

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!