למינם

עבודות שיש

הכירו את שיש הלמינם (Laminam )

שיש הלמינם, הינו שיש ממשפחת הגרניט פורצלן. שיש מסוג למינם, מורכב ברובו מחובר החרסית ובתוספת סוגים שונים של מינרלים מהטבע.

סוגי המינרלים המעורבים בשיש הלמינם: סידן, נתרן ואשלגן.  יסודות אלה המעורבים ביחד עם החרסית, בטכנולוגיות חדשניות ומתקדמות ובכבידה מיוחדת בטמפרטורות גבוהות, הן אלה שמספקות לנו את התוצאה הסופית – משטחי שיש מיוחדים, מתאימים לכל עיצוב מרהיבים וייחודיים במינם.

למה יכול לשמש שיש מסוג הלמינם?

שיש למינם יכול לשמש למטרות רבות בינהן – שיש לריצוף ולמשטחי שיש במטבחים, שיש לקירות ולריצוף חדרי רחצה, כמשטחי שיש לשולחנות, ריצוף וחיפויים.

עמידות גבוהה

לקוחות רבים, בוחרים בשיש הלמינם גם בגלל העמידות שלו. סוג שיש זה עמיד בפני שריטות, כתמים וכחומרים כימיים שיכולים להישפך עליו ובכך, הוא משמש כשיש עמיד במיוחד שיכול להישאר כמו חדש במשך שנים ארוכות. השיש עמיד לחום גבוה וניתן להניח עליו סיר רותח ללא שום חשש. הוא גם עמיד בכל מזג אוויר, צבעו לא דוהה, הוא לא נשחק ולא מאבד מהברק המסמל אותו.

קצת היסטוריה על למינם

שיש הלמינם מקורו באיטליה (כמו הרבה דברים טובים שאנו מכירים). בתחילת המאה ה-21 ועם מגמת המעבר משימוש במשטחי השיש למשטחי גרניט פורצלן קבוצה של חוקרים איטלקיים הצליחה לפתח משטח שמאחד את כל היישומים הטכניים שהפריעו ללקוחות ולצרכנים בשיש הטבעי, וכך, באמצעים טכנולוגיים וכימיקליים ואחרי מחקר ארוך ומקצועי, קיבלנו שיש חדש אשר מאפשר עבודה נוחה ובטוחה יותר במטבח בזכות העמידות הגבוהה של החומר.

.

כל הסיבות לבחור בהתקנת למינם בשיש ג'וליאן

כבר  הבנו ששיש למינם הינו שיש איכותי, דקורטיבי ועמיד במיוחד. מסוג משטחי השיש שיכולים להתאים לכל מטרה ולשמש את הלקוחות שנים רבות ללא שינוי ופגיעה באיכות ובנראות המשטחים, אבל עוד לא דיברנו על ההתקנה.

התקנת שיש למינם איכותית, היא רק בשיש ג'וליאן. בחירה באנשי המקצוע שלנו, המכירים היטב את משטחי הלמינם ויודעים כיצד להתקין אותם בבית או בעסק שלכם בצורה מקצועית, היא הבחירה הנכונה. נשמח לספק לכם הצעת מחיר להתקנת השיש ולענות על כל שאלה בתחום.

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!