סוגי שיש

שיש למקלחת

הכירו את סוגי השיש הקיימים כיום

שיש ג'וליאן, הוקמה בשנת 1998 עם אהבה גדולה לקסם הזה של עולם השיש.

מה משך אותנו בעולם הזה"? מה מיוחד בו? היופי, האיכות והייחודיות של כל משטח שיש.

משטחי שיש בבית, הם תוספת מדהימה לעיצוב ולסגנון של החלל שלכם. ישנם משטחי שיש בעיצובים שונים, בדוגמאות שונות ובצבעים שונים. ולחשוב שכל היופי הזה, נוצר במעמקי האדמה ובצורה טבעית לגמרי, כך שבסוגי שיש מסוימים, המשטח אותו תבחרו יהיה ייחודי רק לכם ולא תראו אותו באף בית אחר.

סוגי השיש לשימוש ביתי:

אבן קיסר – אחד הסוגים הנפוצים והמוכרים בישראל. שיש אבן קיסר מיוצר בארץ בקיבוץ שדות ים וזהו אחד מסוגי השיש המבוקש והנימכר ביותר בארץ. זוהי אבן מיוחדת אשר משלבת באחוזים גבוהים את אבן הקוורץ הטבעית והיפה עד מאוד, עם הדבקות מיוחדות וטכנולוגיות, כך שמתקבלים משטחי שיש חזקים, יפים ובמחירים מצוינים. עצם ה"משחק" בשיש מאפשר יצירת גוונים חדשים, מרקמים מיוחדים וגמישות מרבית, בהתאמת השיש לעיצוב שלכם.

שיש גרניט – גרניט הוא חומר טבעי הנמצא בקרקעית האדמה. משטחי שיש מסוג גרניט, הם משטחים שנחצבו בצורה טבעית מתוך האדמה והם ייחודיים ואינם דומים אחד לשני. בחירה בשיש גרניט היא בחירה בעוצמה של האדמה, בחוזק המדהים של החומר הטבעי הזה ובייחודיות, שאת השיש שלכם, אף אחד לא יוכל לחקות.

פורצלן – גרניט פורצלן הוא שילוב של כל העולמות. גם החומר הטבעי היפה והחזק וגם הידע האנושי, הטכנולוגיות והשיפורים שאנו יודעים כיום, להוסיף לחומרים אלו. גרניט פורצלן ידועה בעמידות הגבוהה שלה, כך שניתן להניח על משטחים אלו כלים חמים מאוד, עמידות גבוהה לשריטות, חומר חזק ועמיד לאורך זמן ושמירה על הנראות והיופי שלו לטווח רחוק.

קלקטה – פיתוח של חומר הגרניט אשר מהווה שכבה כפולה של שיש לעמידות גבוהה יותר. מתאים במיוחד למשטחי מדרגות, רצפות, אמבטיות ועוד…

שיש למינם – משטחי למינם הם משטחי על בסיס גרניט פורצלן באיכות גבוהה במיוחד. משטחים אלה מתאימים במיוחד למטבחים, איי מטבח, דלפקי מזון ומשטחי אמבט. משטחי למינם עמידים במיוחד וידועים בזכות יתרונותיהם הרבים ועמידותם הגבוהה. למינם עשו מהפכה בתחום השיש למטבחים והם בעצם, העתיד של משטחי השיש לבית.

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!