קיסר

עבודות שיש

מהי אבן קיסר ומהיכן היא מגיעה?

אבן קיסר היא המצאה מדהימה שעשתה מהפך גדול מאוד במטבחים בארץ ובכל העולם. בשונה מסוגי שיש אחרים, כמו גרניט, היא אינה מיוצרת באופן טבעי במעמקי האדמה, אלא היא מחקה את פעילות הטבע ובאמצעות הטכנולוגיה החדשנית, אנו מקבלים לוחות אבן המיוצרים באופן מלאכותי ביד אדם בישראל.

ממה מורכבת אבן הקיסר?

אבן הקיסר מורכבת מאלמנט טבעי וחזק מאוד הנקרא קוורץ בשילוב של פולימרים שונים ובטכניקות איחוד מתקדמות, המייצרות חומר דמוי שיש טבעי ברמות גימור מעולות ובעמידות גבוהה במיוחד.

האם שיש קיסר אכן עונה להגדרה של שיש?

כמובן שכמו ברוב הדברים, גם כאן הכל תלוי באת מי שואלים. שיש על פי הגדרתו הקלאסית, הוא חומר שנוצר בצורה עצמאית בטבע ונחצב ממעמקי האדמה, החומר שנעשה ביד אדם ומכונה, שנקרא אבן קיסר, אינו מיוצר בצורה טבעית באדמה, אלא מיוצר באופן מלאכותי.

האם ההבחנה אם החומר הזה הוא שיש חשובה לנו כצרכנים?

לנו כצרכנים, האבחנה, ההגדרה והמקור של החומר, כלל אינם חשובים. כשאנו בוחרים שיש לבית שלנו, או לעסק, או לכל מטרה בגינה אנו מתעניינים במשטחים בעלי תכונות של שיש, מה שחשוב לנו זה המראה, המחיר והעמידות והשימושיות. ועל כל אלה, נרחיב מיד.

תכונות שיש קיסר

מראה – עצם העובדה שאבן הקיסר מיוצרת על ידי אדם, מאפשרת בעצם משחק בלתי נגמר באפשרויות העיצוב שלה. ניתן לייצר מגוון בלתי נגמר של עיצובים, שילובי צבעים ובכמות בלתי מוגבלת. זאת בשונה משיש טבעי, אשר כל לוח מיוחד וייחודי וכתוצאה מכך, מוגבל בכמות ובנפח.

שימושיות ועמידות –  היתרון הגדול ביחס למשטחי עבודה אחרים, הוא שאבן הקיסר נוצר במחשבה תחילה על השימוש בו כמשטחי למטבח וכתחליף לשיש.  בהשוואה לשיש טבעי, אבן הקיסר היא בין החזקות, העמידות והשורדות מבין החומרים שיכולים לשמש אותנו כמשטחי עבודה. הפיתוח שלה בישראל (גאווה), הביא אותה בזכות טכניקות מיוחדות לשימושיות גבוהה ולעמידות גבוהה לחום ולשריטות.

התקנת שיש קיסר

לקבלת הצעת מחיר להתקנת שיש קיסר אצלכם במטבח, באמבטיה או בכל מקום, אנו נשמח לעמוד לרשותכם עם הצוות המקצועי והמיומן שלנו. ניתן להשאיר פרטים בעמוד הצור קשר באתר או לפנות בשיחה טלפונית במספר המופיע מטה.

קטלוג דגמי אבן קיסר

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!