קצת עלינו

שיש למקלחת

שיש ג'וליאן – הרבה יותר משיש

את שיש ג'וליאן, הקמנו בשנת 1998 ומאז, רק התאהבנו יותר ויותר בעולם השיש הבלתי נגמר.

היצירה המדהימה הזאת של הטבע, שגם נתנה השראה ליצירות איכותיות יד אדם, המחקות את הטבע באיכות גבוהה, נותנת לנו השראה מדי יום, להמשיך ולהתמחות בתחום השיש.

יש לנו את המומחים הטובים בתחום השיש

אנו מעסיקים צוות של מתקיני שיש, אשר כולם מומחים בתחומם ומתמחים בכל סוגי השיש הקיימים. אותם אנו מציעים להתקנה אצלכם, הלקוחות.

שיש גרניט – על כל סוגיו הנהדרים והמיוחדים
שיש למינם – המגיע אלינו מאיטליה המדהימה
שיש קררה – על כל משפחות הצבעים והגוונים האלגנטיים שלו
אבן קיסר  – השיש הישראלי המצליח בכל העולם

ואת כל סוגי השיש האלה, אנו מתקינים אצלכם בבית, במשרד, בעסק ובכל מקום בו תרצו.

מאמינים בשירות מכל הלב

אנו שמים כבסיס לעסק שלנו, את השירות ללקוח. אנחנו מתחייבים בפני כל לקוח שלנו לאמינות, למקצועיות גבוהה, למומחיות והמשך לימודים בתחום כל הזמן ולליווי צמוד החל מהפניה הראשונה ועד בכלל.

מאות אלפי לקוחות, שכבר בחרו בשיש ג'וליאן במשך השנים הרבות, יוכלו להעיד כי את כל התפיסה הזאת, הלקוחות שלנו מרגישים בכל פניה אלינו ובכל אינטראקציה עם כל אנשי המקצוע בצוות המדהים שלנו, שהוא חלק ממשפחת שיש ג'וליאן.

נשמח לייעץ לכם טרם בחירת השיש שלכם, במהלך ההתלבטות, לשתף פעולה עם אנשי המקצוע הפעילים בבית או בעסק שלכם (מעצבים, אדריכלים, מהנדסים וקבלנים) וכך, להוריד את ההתעסקות בכך מהראש שלכם ולדאוג, שהשיש היפה שבחרתם, יותקן בצורה האסתטית, האיכותית והבטיחותית ביותר בבית או בעסק שלכם.

מאמינים במקצועיות

אנו מאמינים כי מגיע לכם, את אנשי המקצוע הטובים ביותר. לכן אנו מקפידים להמשיך ולהתעדכן כל הזמן בחידושים בתחום השיש, ביצירות החדשות שיוצאות אל העולם בארץ ובחו"ל ובחידושים בתחומי ההגנה על משטחי השיש שלכם. הכל כדי שנוכל לספק לכם את המידע העדכני והחדש ביותר.

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!

למידע נוסף מלאו את טופס הצור קשר ונחזור אליכם בהקדם!